Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Zoek een MZ-Opleider op naam, plaats, of allebei

Resultaten

61–70 van 139 resultaten

Naam Nummer Plaats Email Website
M.A. de Koning 193909 Oud-Beijerland dekoning@organisatiecreativiteit.nl www.organisatiecreativiteit.nl/

ZZP-adres
Mark de Koning
Boerderijweg 8
Oud-Beijerland Oud-Beijerland
www.organisatiecreativiteit.nl/

J.H.J. Kooistra 193614 Haarlem j.kooistra@caop.nl www.caop.nl

Organisatie(s)
CAOP*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M. Kousbroek 193626 Vleuten mkousbroek@atim.eu www.atim.eu

Organisatie(s)
Adviesbureau ATIM*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

Bas Krijnen 193778 Dordrecht bert.krijnen@chello.nl www.change-and-learning.com

ZZP-adres
Krijnen Change & Learning
Hoekenessestraat 49B
Dordrecht Dordrecht
www.change-and-learning.com

W. Krol 194089 Havelte wietekekrol@gmail.com

ZZP-adres
Wieteke Krol
Kievitweg 66
7971 DD Havelte

R.C. Kusters 100019 Rotterdam rkusters@atim.eu www.atim.eu

Organisatie(s)
Adviesbureau ATIM*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M. J. Kwekkeboom 193948 Middelburg info@schellachscholing.nl www.schellachscholing.nl

ZZP-adres
SchellachScholing
Prooyenseweg 26
4332 RD Middelburg
www.schellachscholing.nl

P.H.H. Landwehr Johan 193620 's-Hertogenbosch Pieter.Landwehr.Johan@gitp.nl www.gitp.nl

Organisatie(s)
GITP Medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

R.K.J.M. Latten 193642 's-Hertogenbosch r.latten@gitp.nl www.orenfinancien.nl

Organisatie(s)
GITP Medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

E.C.M. Leijdekkers 193825 Doorn ellen.leijdekkers@fnvformaat.nl www.sbiformaat.nl

Organisatie(s)
SBI Formaat*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.