Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Zoek een MZ-Opleider op naam, plaats, of allebei

Resultaten

51–60 van 133 resultaten

Naam Nummer Plaats Email Website
C.C.M. van Kesteren 194074 Diemen info@karinvankesteren.nl www.deteamfabriek.nl

ZZP-adres
DeTeamfabriek
Raadhuisstraat 48
1111 BM Diemen
www.deteamfabriek.nl

N. van Keulen 193820 Tilburg N.van.keulen@gitp.nl www.gitp.nl

Organisatie(s)
GITP Medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

E. Klerks 193720 Culemborg e.klerks@odyssee-groep.nl www.odyssee-groep.nl
K.M. Klop 193615 Dwingeloo karin@bureaunoorderlicht.nl www.bureaunoorderlicht.nl

ZZP-adres
Karin Klop
Stroovledder 11A
7991 SB Dwingeloo
www.bureaunoorderlicht.nl

Y.H.M. Kok 100015 Amersfoort ykok@atim.eu www.atim.eu

Organisatie(s)
Adviesbureau ATIM*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M.A. de Koning 193909 Oud-Beijerland dekoning@organisatiecreativiteit.nl www.organisatiecreativiteit.nl/

ZZP-adres
Mark de Koning
Boerderijweg 8
Oud-Beijerland Oud-Beijerland
www.organisatiecreativiteit.nl/

J.H.J. Kooistra 193614 Haarlem j.kooistra@caop.nl www.caop.nl

Organisatie(s)
CAOP*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M. Kousbroek 193626 Vleuten mkousbroek@atim.eu www.atim.eu

Organisatie(s)
Adviesbureau ATIM*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

Bas Krijnen 193778 Dordrecht bert.krijnen@chello.nl www.change-and-learning.com

ZZP-adres
Krijnen Change & Learning
Hoekenessestraat 49B
Dordrecht Dordrecht
www.change-and-learning.com

W. Krol 194089 Havelte wietekekrol@gmail.com

ZZP-adres
Wieteke Krol
Kievitweg 66
7971 DD Havelte