Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Zoek een MZ-Opleider op naam, plaats, of allebei

Resultaten

31–40 van 182 resultaten

Naam Nummer Plaats Email Website
B.A.S. Dingjan - Willemse 193653 Heino bdingjan@atim.eu www.atim.eu

Organisatie(s)
Adviesbureau ATIM*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

G.H.M.C. Dirksen 193844 Doorn gerlandadirksen@gmail.com www.gerlandadirksen.nl

Organisatie(s)
SBI Formaat*
FNV SBI*
*Deze organisaties zijn SCOOR gecertificeerd.

J.A.J.M. van Dongen 193775 Woerden jeannette.vandongen@planet.nl www.mede.nl

Organisatie(s)
MEDE*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M. van Doorn 193936 Culemborg m.v.doorn@odyssee-groep.nl www.odyssee-groep.nl
B. Dorgelo 100018 Zoetermeer betty@dorgelo-training.nl www.dorgelo-training.nl

ZZP-adres
Betty Dorgelo
Adigestroom 222
2721 AP Zoetermeer
www.dorgelo-training.nl

I Dries 193890 Maarn contact@inekedries.nl

ZZP-adres
Ineke Dries
Kapelweg 66
3951AD Maarn

S.L.J. Driessen 194083 Nijmegen s.driessen@gitp.nl www.gitp.nl/ondernemingsraad

Organisatie(s)
GITP Medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

C.J.M. van Eijden 193827 Nijmegen k.v.eijden@odyssee-groep.nl www.odyssee-groep.nl
Rob van Etten 193759 Malden rob.van.etten@or-coach.nl www.or-coach.nl

Organisatie(s)
GITP Medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M.J.B.T. Evers 193678 Waalre info@marjolijnevers.nl www.marjolijnevers.nl

ZZP-adres
Marjolijn Evers Training & Consultancy
August Sniederslaan 9
5582 EM Waalre
www.marjolijnevers.nl