Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Zoek een MZ-Opleider op naam, plaats, of allebei

Resultaten

21–30 van 133 resultaten

Naam Nummer Plaats Email Website
P. Dijkman 193900 3500 BE Utrecht info@nieuweortraining.nl www.nieuweortraining.nl

ZZP-adres
Nieuwe OR training
Postbus 1223
3500 BE Utrecht
info@nieuweortraining.nl

F.G.C. Dijkstra 100024 Houten frank@ORsucces.nu www.orsucces.nu

ZZP-adres
ORsucces.nu
Klompenmakersgilde 2
Houten Houten
www.orsucces.nu

V.H. Dijs 193856 Oosterbeek vincentdijs@hetnet.nl / vdijs@avmtraining.nl www.avmtraining.nl

Organisatie(s)
Academie voor Medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

B.A.S. Dingjan - Willemse 193653 Heino bdingjan@atim.eu www.atim.eu

Organisatie(s)
Adviesbureau ATIM*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

G.H.M.C. Dirksen 193844 Doorn gerlandadirksen@gmail.com www.gerlandadirksen.nl

Organisatie(s)
SBI Formaat*
FNV SBI*
*Deze organisaties zijn SCOOR gecertificeerd.

J.A.J.M. van Dongen 193775 Woerden jeannette.vandongen@planet.nl www.mede.nl

Organisatie(s)
MEDE*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M. van Doorn 193936 Culemborg m.v.doorn@odyssee-groep.nl www.odyssee-groep.nl
B. Dorgelo 100018 Zoetermeer betty@dorgelo-training.nl www.dorgelo-training.nl

ZZP-adres
Betty Dorgelo
Adigestroom 222
2721 AP Zoetermeer
www.dorgelo-training.nl

S.L.J. Driessen 194083 Nijmegen s.driessen@gitp.nl www.gitp.nl/ondernemingsraad

Organisatie(s)
GITP Medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

C.J.M. van Eijden 193827 Nijmegen k.v.eijden@odyssee-groep.nl www.odyssee-groep.nl