Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Zoek een MZ-Opleider op naam, plaats, of allebei

Resultaten

11–20 van 110 resultaten

Naam Nummer Plaats Email Website
R.J. Bronsgeest 193641 Hilversum rjbronsgeest@gmail.com www.linkedin.com/in/remcobronsgeest
J Bubberman 193926 Houten jan@bubberman.nl www.bubberman.nl
P. Buijs 193940 Leiden pbuijs@stavoor.nl www.stavoor.nl

Organisatie(s)
Stavoor*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M.P.J. Buskens 193635 Oirschot m.buskens@medezeggenschapexperts.nl

Organisatie(s)
Adviesbureau ATIM*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

G.G.P. (Gertruud) Buur 100013 Purmerend gertruud@kgca.nl www.kgca.nl

Organisatie(s)
KGCA, partner in medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

A. van Deijk 193851 Amsterdam a.van.deijk@orconsultancy.nl https://www.orconsultancy.nl/

Organisatie(s)
OR Consultancy*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

R. Delsasso 193729 Vijfhuizen delsasso@quicknet.nl www.delsasso-trainingenadvies.nl

ZZP-adres
r.delsasso
gibsonstraat 10
2141 vt Vijfhuizen
www.delsasso-trainingenadvies.nl

P. Dijkman 193900 3500 BE Utrecht info@nieuweortraining.nl www.nieuweortraining.nl

ZZP-adres
Nieuwe OR training
Postbus 1223
3500 BE Utrecht
info@nieuweortraining.nl

F.G.C. Dijkstra 100024 Houten frank@ORsucces.nu www.orsucces.nu

ZZP-adres
ORsucces.nu
Klompenmakersgilde 2
Houten Houten
www.orsucces.nu

V.H. Dijs 193856 Oosterbeek vincentdijs@hetnet.nl / vdijs@avmtraining.nl www.avmtraining.nl

Organisatie(s)
Academie voor Medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.