Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Zoek een MZ-Opleider op naam, plaats, of allebei

Resultaten

11–20 van 182 resultaten

Naam Nummer Plaats Email Website
Elja Bouwmeester 193757 Soest eljabouwmeester@gmail.com
A. te Brake 193846 Utrecht a.t.brake@odyssee-groep.nl www.odyssee-groep.nl

Organisatie(s)
Odyssee MZ


www.odyssee-groep.nl

H.A.G. Brinkhof 193874 Amstelveen h.brinkhof@haagsebeek.nl www.haagsebeek.nl

Organisatie(s)
Haagse Beek*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

R. Broer 193633 Voorburg richard.broer@apropeau.nl www.tpast.nl

ZZP-adres
Richard Broer
Spinozalaan 38
Voorburg
www.apropeau.nl

R.J. Bronsgeest 193641 Hilversum rjbronsgeest@gmail.com www.linkedin.com/in/remcobronsgeest
J Bubberman 193926 Houten jan@bubberman.nl www.bubberman.nl
P. Buijs 193940 Leiden pbuijs@stavoor.nl www.stavoor.nl

Organisatie(s)
Stavoor*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

M.P.J. Buskens 193635 Oirschot m.buskens@gitp.nl www.gitp.nl

Organisatie(s)
GITP Medezeggenschap*
Adviesbureau ATIM*
*Deze organisaties zijn SCOOR gecertificeerd.

G.G.P. (Gertruud) Buur 100013 Purmerend gertruud@kgca.nl www.kgca.nl

Organisatie(s)
KGCA, partner in medezeggenschap*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

E.Z. Chandoe 193899 Doorn edmae.chandoe@sbi.nl www.sbiformaat.nl

Organisatie(s)
SBI Formaat*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.