Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Zoek een MZ-Opleider op naam, plaats, of allebei

Resultaten

11–20 van 132 resultaten

Naam Nummer Plaats Email Website
H.A.G. Brinkhof 193874 Amstelveen h.brinkhof@haagsebeek.nl www.haagsebeek.nl

Organisatie(s)
Durv Training en Advies*
Haagse Beek*
*Deze organisaties zijn SCOOR gecertificeerd.

R. Broer 193633 Wassenaar richard.broer@apropeau.nl www.apropeau.nl

ZZP-adres
Richard Broer
Groeneveltlaan 31
2271 LJ Wassenaar
www.apropeau.nl

R.J. Bronsgeest 193641 Hilversum rjbronsgeest@gmail.com www.linkedin.com/in/remcobronsgeest

Organisatie(s)
Durv Training en Advies*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

J Bubberman 193926 Houten jan@bubberman.nl www.bubberman.nl

Organisatie(s)
Durv Training en Advies*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

P. Buijs 193940 Leiden pbuijs@stavoor.nl www.stavoor.nl

Organisatie(s)
Durv Training en Advies*
Stavoor*
*Deze organisaties zijn SCOOR gecertificeerd.

M.P.J. Buskens 193635 Oirschot m.buskens@medezeggenschapexperts.nl www.gitp.nl

Organisatie(s)
Durv Training en Advies*
GITP Medezeggenschap*
Adviesbureau ATIM*
*Deze organisaties zijn SCOOR gecertificeerd.

G.G.P. (Gertruud) Buur 100013 Purmerend gertruud@kgca.nl www.kgca.nl

Organisatie(s)
Durv Training en Advies*
KGCA, partner in medezeggenschap*
*Deze organisaties zijn SCOOR gecertificeerd.

A Compagner 193934 Meppel acompagner@odyssee-groep.nl www.odyssee-groep.nl

Organisatie(s)
Durv Training en Advies*
*Deze organisatie is SCOOR gecertificeerd.

A. van Deijk 193851 Amsterdam andre.van.deijk@gitp.nl www.gitp.nl

Organisatie(s)
Durv Training en Advies*
GITP Medezeggenschap*
*Deze organisaties zijn SCOOR gecertificeerd.

R. Delsasso 193729 Vijfhuizen delsasso@quicknet.nl www.delsasso-trainingenadvies.nl

ZZP-adres
r.delsasso
gibsonstraat 10
2141 vt Vijfhuizen
www.delsasso-trainingenadvies.nl