Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Intervisiegroepen

41–50 van 86 resultaten

Groepnaam Startjaar E-mail Regio Plaats
Intervisie Noord

A. Compagner

2013

a.compagner@odyssee-groep.nl

Noord Nederland

1995

M. Witpen

2012

m.witpen@odyssee-groep.nl

Zuid Nederland

OAGroep

A. te Brake

09-2013

a.t.brake@odyssee-groep.nl

Midden Nederland

Alcahar

H.A.M. Peer

09-2013

h.peer@odyssee-groep.nl

Midden Nederland

Berg en Bosch (Adviesbureau Atim)

B.A.S. Dingjan

bdingjan@atim.eu

Midden Nederland

Berg en Bosch

COMMbv

A.P.M. Simons

arianne@commbvtrainingen.nl

Midden Nederland

Motrion

E.A. van Triest

erikvantriest@xs4all.nl

Oost Nederland

Amsterdam

CursOR

B.W.H. Scholten

bartscholten@pitin.nl

Zuid Nederland

Maatschap voor Medezeggenschap

K. Zonneveld

koen@mvmz.nl

Midden Nederland

SBI Zuid 1

P. van Mackelenbergh

2014

Peter.van.Mackelenbergh@sbi.nl

Midden Nederland

Doorn