Bent u MZ-Opleider? raadpleeg hier alle informatie ›

Intervisiegroepen

11–20 van 86 resultaten

Groepnaam Startjaar E-mail Regio Plaats
GRIJB

Bas Torjuul

2012

bas@bastorjuul.nl

Oost Nederland

FFIG 1

N. van Popta

2013

nanette.van.popta@fnvformaat.nl

Midden Nederland

Doorn

De Beuk Noord NL

J.C.H. Haan

2013

jeroenhaan@beuk.nl

Noord Nederland

ORC IV

R.K.J.M. Latten

2013

r.latten@gitp.nl

Zuid Nederland

Tilburg

ZOOW

Brigitte Diderich

2013

brigitte.diderich@fnvformaat.nl

Midden Nederland

Werk in uitvoering

H.T.M. Oude Weme

2013

lennyoudeweme@wvm.info

Midden Nederland

Wisselend

Ranstad intervisie

R. Delsasso

2013

delsasso@quicknet.nl

West Nederland

Noordwijkerhout

CNV Onderwijs intervisiegroep

L. Stam

2013

lstam@cnvo.nl

Midden Nederland

Utrecht

Intervisiegroep adviseurs Haagse Beek

M. Spaan

2011

m.spaan@haagsebeek.nl

West Nederland

Den Haag

Intervisie arbeidsverhoudingen Noord

L. Nijenhuis

Lian.Nijenhuis@fnvformaat.nl

Noord Nederland